Kniha „Slunce v nás“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"SLUNCE V NÁS"

aneb

AURA, BARVY, HARMONIZUJÍCÍ ENERGETICKÉ OBRAZY

 

Kniha pohladí na duši, když si prožíváme těžké životní období, nebo když se jen tak chceme odreagovat od každodenních starostí a ponořit se na chvíli do světa andělů, lásky a světla. Pomáhá najít odpovědi pro to, co si právě prožíváme a získat potřebnou sílu pro správné řešení. Obrázky v knížce působí harmonizačně na naši auru, duši i psychiku.

 

Kniha "SLUNCE V NÁS" je především kniha o lidské auře, barvách a jejich významu a možnostech využití v běžném lidském životě.

 

Málokdo z nás si uvědomuje, jak mocnými a silnými energiemi jsou barvy. Častokrát jim nepřikládáme žádný, anebo špatný význam. Ale když člověk pochopí, že barvy jsou energie, stejně tak, jako žár slunce nebo mrazivý chlad ledu, může využívat jejich působení cíleně.

 

U každé barvy je v knize popsán její význam nejen v lidské auře, ale i v každodenním životě. Barva je vždy uvedena v několika odstínech. Také se dočtete o energiích, které konkrétní barva vyzařuje v kombinaci s otatními barvami.

 

Velkou část knihy tvoří "barvy a jejich působení v praxi", tedy harmonizující energetické obrazy s afirmačními texty či popisy.

Nechybí tedy ani slova k zamyšlení se nad životem a duchovní cestou.

 

Máte jedinečnou možnost vychutnat si energie a působení více než 200 obrazů

Renaty Olšové, i těch, které jinak není možné zakoupit ani jako repliky.

 

300 stran, formát čtverec 20x20 cm, vázaná vazba, pevné desky, křídový papír,

kvalitní tisk a velmi reálné barvy!