Publikace, tvorba, produkty

"Kniha Světla a Pravdy - Cesta duše a Poselství z Nebes"

"Kniha Světla a Pravdy - Cesta duše a Poselství z Nebes" - rozsáhlá publikace s duchovní tematikou aneb průvodce člověka a jeho duše každodenním životem a zároveň po duchovní cestě. - Kniha je vyprodaná.

"Karty Světla"

"Karty Světla" - sada 33 karet s atributy duchovní čistoty člověka, tedy karty s obrázky znázorňujícími energie lidských vlastností a emocí (např. pokora, vděčnost, láska,...), jak vypadají v lidské auře.

Sada 80-ti obrazů Renaty Olšové „Světlo z nebes“

Sada 80-ti harmonizujících energetických a duchovních obrázků Renaty Olšové s afirmacemi a texty.

 

 

Kniha „Slunce v nás“

"SLUNCE V NÁS" - kniha o lidské auře, barvách, jejich významu v auře a možnostech využití energií barev v každodenním životě a více než 200 harmonizujících energetických obrazů autorky s afirmačními texty a popisy.

 

Kniha pohladí na duši, když si prožíváme těžké životní období, nebo když se jen tak chceme odreagovat od každodenních starostí a ponořit se na chvíli do světa andělů, lásky a světla... Pomáhá najít odpovědi pro to, co si právě prožíváme a získat potřebnou sílu pro správné řešení. Obrázky v knížce působí harmonizačně na naši auru, duši i psychiku.

 

Harmonizační polštářky s potisky energetických obrazů

Energetické polštářky

Harmonozující obrazy můžete mít s sebou kdekoliv na cestách ve formě polštářků.

Harmonizační povlečení s potisky energetických obrazů

Harmonizující energetické povlečení.

Energetické obrazy ve formě povlečení jsou nejlepším způsobem, jak využít přímého účinku působení energií na naše tělo a auru.

Látky s potisky energetických obrazů

Látky s potiskem energetických obrazů.

Látky s harmonizujícími obrazy nejen na společenské šaty a elegantní oblečení, které má navíc vyšší smysl a účinek, ale také na polštářky a jiné bytové dekorace.